Złomowanie samochodów Bielsko-Biała ( auto złom)

Co roku tysiące samochodów trafia do punktu recyklingu gdzie pojazd zostaje poddany procesowi utylicacji - ceny złomowania wahają się od 500 - 1000, ale warto wybrać firmę która dodatkowo zaoferuje dodatkowo transport - odbiór naszego pojazdu. Można uzyskać cenę lepszą za samochód w ponad przeciętnym stanie technicznym lub znaleźć firmę kładącą nacisk na odzysk części używanych, mogącą zaoferować cenę lepszą niż wartość fakrycznego złomowania! Do takich firm należy Skup samochodów - złomowanie Bielsko-Biała - spradź Naszą ofertę teraz !

Złomowanie samochodów w Bielsku-Białej samochodów starych, uszodzonych, rozbitych, wraków w Bielsku i okolicach. Oferujemy gotówkę za złomowanie pojazdu specjalizujemy się w kasacji aut wycofanych z eksplatacji oraz recyklingiem złomu samochodowego.

Płacimy konkurencyjne ceny za każde złomowane auto, płacimy lepiej niż na lokalnym auto złomie! Płacimy gotówką na miejscu skupu! Złomowanie samochodów Śląsk

Bezpłatny dojazd lawetą do Klienta oraz zaświadczenie o złomowaniu!

Przyjeżdżamy we wskazane miejsce na własny koszt, auta odbieramy własnym transportem gratis na terenie Bielska Białej po akceptacji ceny!

Pracujemy 6 dni w tygodniu!

Przedstaw nam markę, rocznik oraz lokalizację ( okolice Bielska-Białej ) i otrzymaj natychmiastową wycenę!

Skup samochodów Bielsko - Złomowanie samochodów Bielsko - Auto Złom Bielsko

Dodatkowo w ofercie skup katalizatorów ceramicznych i monolotu - posiadamy urządzena do pomiaru zagęszczenia metali szlachetnych oraz do przetwarzania oraz rozdrabniania katalizatorów.

Nasza flota samochodów opiewa na kilka autolawet będących do dyspozycji oraz wynajęcia z kierowcą, oferujemy dogodne stawki - nasza pomoc drogowa działa na terenie całego województwa Śląskiego

Złomowanie samochodów Bielsko

Takich aut na złomie prędko nie zobaczymy ! BMW 6 / Jaguar XF /

Złomowanie Bielsko

Auto Recykling Złomowanie

Kasacja złomowanie samochodu